Klimatyzacja pomieszczeń biurowych ma zapewnić komfort pracownikom co przekłada się na większą koncentrację, lepiej wykonywane zadania i obowiązki, większą efektywność w pracy. Dodatkowo klimatyzacja w biurze spełni funkcję oczyszczania powietrza oraz utrzymanie odpowiedniej wilgotności.

Optymalne jest wykonanie systemu wentylacji i klimatyzacji już na etapie budowy budynku biurowego i obecnie najczęściej tak się to odbywa.

W przypadku gdy takiego systemu nie ma można wykonać montaż klimatyzacji albo wszystkich biur z wykorzystaniem systemów MultiSplit lub VRF, albo tylko tam, gdzie jest to potrzebne.

Same klimatyzatory można zabudować w podwieszanych sufitach lub umieścić pod nimi aby optymalnie rozprowadzić schłodzone powietrze.

Ważnym aspektem prawidłowej pracy urządzeń klimatyzacyjnych zwłaszcza w biurach jest ich regularny przegląd i czyszczenie.

Nasza firma zapewnia pełny zakres usług związanych z montażem, przeglądami, czyszczeniem klimatyzacji co przekłada się na ich wieloletnią bezawaryjną pracę.

Centrum młodzieży
Klimatyzacja sali baletowej

© 2020 Elektrotermia Sp. Z o.o. Sp.K

Skip to content