Ogrzewanie bezpośrednie pomieszczeń to szybki i wygodny sposób ogrzewania.

Unika się  strat ciepła związanych z przesyłaniem energii kanałami lub instalacją c.o. Efekt cieplny osiąga się  szybko, można  dokładnie wysterować urządzenie osiągając duży komfort użytkowania.

Oferując taki system ogrzewania dla domów , biur proponujemy szeroką gamę rozwiązań i urządzeń.

W zakresie naszych usług są: ogrzewanie z wykorzystaniem klimatyzatorów pomieszczeń, ogrzewanie podłogowe,  klimakonwektory współpracujące z pompami ciepła, promienniki elektryczne oraz grzejniki konwekcyjne elektryczne.

Od ponad 40 lat zajmujemy się produkcją  oraz montażem pieców akumulacyjnych do ogrzewania pomieszczeń, a także ogrzewania elektrycznego w modernizowanych piecach kaflowych.

Bardzo często urządzenia wykorzystywane w ogrzewaniu bezpośrednim mogą wykorzystywać energię  z instalacji fotowoltaicznych. W domach pasywnych lub o małym zapotrzebowaniu cieplnym można zbilansować ilość wyprodukowanej i zużytej energii.

Ze względu na ilość różnych dostępnych rozwiązań oraz urządzeń staramy się skupić na potrzebach klienta i wyborze optymalnego systemu ogrzewania. Chętnie o tym porozmawiamy i doradzimy. Zapraszamy do kontaktu.

 

© 2020 Elektrotermia Sp. Z o.o. Sp.K

Skip to content